Soffbord teak
2017-09-08
482721
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, teak, ovalt, höjd 55, 144x69 cm
Ytskador