Lennart Jirlow färglitografi
2017-09-09
482715
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, E.A, färglitografi, Mourlot Paris, bladmått ca 75x53 cm