Bordslampor 1970-tal
2017-09-11
482648
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1970-tal, mässing och plast i jakarandaimitation, höjd ca 40 cm
Bruksslitage