Angelica Wiik, färglitografi
2017-09-07
482602
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 245/290, ca 58,5x40 cm, oramad