W H Jintes oljemålning
2017-09-07
482572
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELMUS HERMANUS JINTES (1855-1924): Flodlandskap, signerad WH Jintes, olja på duk, 41x55 cm
Krackelerad