Nils Tirén blandteknik
2017-09-07
482568
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS TIRÉN (1885-1935):Trädgårdssångare, blandteknik, signerad och otydligt daterad ca 18x27 cm
Lös i ram