Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2017-09-07
482556
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Cordoba", signerad F. W. Odelmark, akvarell, ca 53x34 cm
Pappret lätt vågigt