Bengt Lindström färglitografi
2017-09-07
482385
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström 11/99, carborundum, 56x75 cm
Glaset med invändiga skuggor