Peter Dahl färglitografi
2017-09-07
482378
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 38/160m färglitografi, 55x75 cm