Olle Nordberg oljemålning
2017-09-07
482372
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Spången" , signerad och daterad Olle Nordberg 44, olja på pannå, ca 18,5x26,5 cm