Uno Vallman oljemålning
2017-09-07
482371
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1973, olja på pannå, ca 33x51 cm