Uno Vallman oljemålning
2017-09-07
482369
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Konstgalleri, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm