Uno Vallman oljemålning
2017-09-07
482366
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad, olja på duk, ca 65x54 cm