Olle Nordberg oljemålning
2017-09-07
482365
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): supé, signerad och daterad Olle Nordberg 60, olja på pannå, ca 37x45 cm