Olle Nordberg oljemålning
2017-09-07
482343
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Brudpar, signerad och daterad Olle Nordberg 47, olja på pannå, ca 35x27 cm