Olle Nordberg oljemålning
2017-09-07
482335
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "vid vägkanten", signerad och daterad Olle Nordberg 44, olja på pannå, ca 23x19 cm