Olle Nordberg oljemålning
2017-09-06
482294
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kontemplation, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 60x73 cm