Karaffer
2017-09-06
482286
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARAFFER, 5 st, KARAFFINER, 2 st, 1800-talets början, slipade dekor, totalhöjd ca 11-27 cm
1 med nagg