Ampel i empirestil
2017-09-06
482262
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-tal, empirestil, stomme i mässing samt grönlackerad plåt, 6+2 ljuskällor, höjd ca 65, diameter 55 cm
Bruksslitage