Golvvas, Kina
2017-09-06
482258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, ca 1900, vitglaserat porslin med bronserade hänklar, höjd ca 56 cm
Glasyr- och mynningsnagg, tillverkningsdefekter, krackeleringar