Bordslampor
2017-09-06
482186
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing med skärm i bemålad plått, höjd inkl skärm ca 60 cm
Slitage