Objekt silver
2017-09-06
482181
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OBJEKT, 5 dlr, silver, bl.a England, Tyskland, höjd 4-6,5 cm, 18/1900-tal, vikt ca 468 g
Smärre slitage