Kandelabrar i brons

Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons
Kandelabrar i brons

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, för 5 ljus vardera, dekorerade med bl a mans- och kvinnofigur, druvklasar, höjd 69 cm

En druvklase saknas

482153

2017-09-07