Robert Högfeldt, akvarell och blyerts
2017-09-30
482096
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Figur, signerad R. Högfeldt, akvarell och blyerts på papper, 22x18 cm