Martin Åberg, oljemålning
2017-09-30
482066
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARTIN ÅBERG (1888-1946): Landskap med figurer, signerad och daterad Martin Åberg 1926, olja på pannå, 37x47 cm