Sven Jonson Komposition färglitografi
2017-09-30
482064
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 191/390, färglitografi, bildmått 41 x 33, bladmått 45x54 cm
.
ur mappen "Aniara". Galerie Börjeson, Malmö.