Ring 18 k vitguld med smaragd
2017-09-05
482053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k vitguld, smaragdslipad smaragd ca 0,50 ct, briljant ca 0,06 ct, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 2,9 g
Smaragd med smärre repor och nagg