Göran Brunius
2017-09-05
481970
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): ´´Maj vid yttre kyrksviken´´, signerad, olja på duk, ca 71x110 cm