Bengt Ellis oljemålning
2017-09-05
481950
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ELLIS (1923-2007): ´´Skogsbäck´´,signerad Ellis, olja på duk, ca 45x33 cm