Petter Thoen färglitografi
2017-09-05
481910
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "OMG...", signerad Thoen, numrerad 11/30, färglitografi, ca 60x40 cm