Lisa Rinnevuo färglitografi
2017-09-05
481906
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), "Flower Girl", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 170/270, färglitografi, bladmått ca 59x60,5 cm.