Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-09-04
481897
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), träd vid vatten, osignerad, olja på pannå, ca 35,5 x 27,5 cm