David Wallin oljemålning
2017-09-04
481895
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Bäck med fall, signerad D Wallin, olja på pannå, ca 42 x 52 cm