Italiensk skola omkring 1800
2017-09-05
481861
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (omkring 1800): Barn med lamm, olja på duk, 35,5x42 cm
Färgbortfall, krackeleringar