Bordslampa i brons 1900-talets början
2017-09-04
481774
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, jugend, grönpatinerad brons, kupa i blekgrön, höjd ca 42 cm
Kupa med nagg, bruksslitage