Kolonner
2017-09-04
481706
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOLONNER, 1 par, i konstmaterial, 1900-talets första hälft, höjd 67 cm
Skador sprickor