Bordslampa med plåtskärm
2017-09-04
481686
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, skaft med del i trä, plåtskärm, höjd ca 47 cm
Delvis senare bemålning, smärre slitage