Karl Axel Pehrson färglitografi
2017-09-03
481583
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition signerad och daterad K.A. Pehrsson -93, färglitografi, 46/140 ca 44x55 cm