Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, bokhylla, 3 sektioner, 1900-talets mitt, underskåp med dörrar, överskåp med hyllplan, nermonterbart system, höjd ca 210, bredd 3x95 cm
Bruksslitage, vissa skador
481550
2017-09-03