Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstolar, 1 par, bok, sadelgjord, stämplade Firma Karl Mathsson 1976, sitthöjd ca 40 cm
Senare sadelgjord, ej originalskruvar, bruksslitage, fläckar
481542
2017-09-11