Tora Vega Holmström
2017-09-09
481525
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TORA VEGA HOLMSTRÖM (1880-1967): Stilleben, signerad TVH, olja på duk, ca 72x60 cm