Oljemålning
2017-09-03
481524
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Stilleben, monogramsignerad och daterad He 1919, olja på duk, ca 41x35 cm