Gertrud Wieselgren oljemålning
2017-09-09
481523
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERTRUD WIESELGREN (född 1929): Stilleben, signerad, olja på duk 60x76 cm