Carl Michael von Hausswolff, Church

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "Church" - ur serien Red Empty, Chicago 2003, signerad och numrerad på baksidan Carl Michael von Hausswolff 2/3, cibachrome, 75x50cm

PROVENIENS: Brändström & Stene, Stockholm

481505

2017-09-03