Hans Erik Eriksson oljemålning
2017-09-04
481484
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skogslandskap, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 122x61 cm