Madonna med barnet 1700-tal
2017-09-03
481467
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonna med barnet, olja på duk, ca 63x48 cm
Vågig duk, dubblerad duk