Ivan Bergdahl oljemålning
2017-09-03
481462
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAN BERGDAHL (född 1929): "vilande renar", signerad, daterad 1982 olja på pannå, 29x56 cm