Ellis Wallin oljemålning
2017-09-03
481450
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): ´´Motvi från forsviken Västergötland´´, signerad och daterad Ellis Wallin -41, olja på duk, ca 55x47 cm