Petter Zennström lenoleumsnitt
2017-09-03
481433
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): "Störtande staty", signerad och daterad Petter Zennström 1980, lenoleumsnitt, ca 28x32 cm.