Carl Brandt oljemålning
2017-09-02
481406
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 80x115 cm